Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

Towary szybko psujące się takie jak mleko, jogurty, sery, mięso, ryby, ze względu na swoją specyfikę, nie podlegają zwrotom.

Towary o długim terminie przydatności do spożycia można zwracać. Na odstąpienie od umowy klient ma 14 dni od daty otrzymania towaru.

Jak zwrócić towar?

Wystarczy, że w ciągu 14 dni od otrzymania towaru prześlesz nam oświadczenie o zwrocie na maila info@prostejedzenie.pl. W mailu prosimy o podanie numeru zamówienia oraz wyszczególnienie zwracanych towarów.

Zwracany towar należy wysłać na adres:

Ugotujsam sp. z o.o.
ul. Ogrodowa 9
62-081 Przeźmierowo

Niezwłocznie po otrzymaniu zwracanego towaru, zwrócimy wpłacone pieniądze.

Reklamacja towaru

Dokładamy starań, aby sprzedawane przez nas produkty były najwyższej jakości. Jeśli jednak z jakichś powodów otrzymane produkty budzą Państwa wątpliwości, poinformuj nas o tym.

W jaki sposób można reklamować produkty?

Ze względu na specyfikę żywności w porównaniu z innymi towarami obowiązują krótsze terminy zgłaszania reklamacji. W przypadku towarów paczkowanych (np. kawa, herbata, przyprawy), reklamację trzeba złożyć w terminie 3 dni od dnia otwarcia opakowania. Jeśli zaś towar nie był zapakowany fabrycznie (np. w pudełko producenta), to zgłoszenia jego niezgodności z umową należy dokonać w terminie 3 dni od dnia otrzymania.

Pamiętaj. Nie można reklamować towarów przeterminowanych – chyba, że dotarł do Ciebie taki właśnie towar i to jest przedmiotem reklamacji.

Reklamacja pozostałych artykułów

W przypadku stwierdzenia niezgodności z umową otrzymanego towaru możesz złożyć reklamację. Poinformuj nas o problemie, a postaramy się znaleźć rozwiązanie. W przypadku reklamacji towaru masz prawo wymienić go na nowy, niewadliwy, albo otrzymać nieodpłatną naprawę. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni.

Jeśli stwierdzisz, że w zamówieniu brakuje jakiegoś produktu lub znajdziesz produkt, którego nie zamawiałaś/zamawiałeś, napisz do nas lub zadzwoń a my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań aby naprawić pomyłkę.

tel.: 501 17 07 37

mail: info@prostejedzenie.pl